MAS Ambalaj’da üretim uzman ekipler ve gelişime önem veren yönetim anlayışıyla yürütülmektedir.

makina 1Ekstrüzyon Hattı : Yüksek teknolojili ekstrüzyon üretim hattımızda her türlü dar ve geniş en de kağıt, alüminyum, metalize filmler, polyester (PET), nonwoven malzemenin polietilen (PE) malzeme ile kaplaması ve laminasyonu yapılmaktadır. 2013 yılında yapılan yeni yatırımlarla ektrüzyon hattımız COEX laminasyon yapabilecek şekilde yenilenmiştir. Çift ekstrüderle AB, BA ya da ABA olarak kaplamalar/laminasyonlar yapılabilmektedir.

 

Makina 3Flekso Baskı: Her türlü geniş ve dar en ambalaj malzemesinin baskı hizmetleri 4 renk flekso baskı tesislerimizde yapılmaktadır. Flekso baskı öncesi baskı yapılacak yüzeylerin koronaya tabi tutulması da yine üretim tesislerimizde yapılmaktadır. Kağıt, jüt çuval, polietilen film, OPP, metalize film, polietilen (PE) kaplı her türlü ambalaj malzemesinin geniş ve dar enli baskı işleri deneyimli ekibimiz ve yüksek teknolojili flekso tesisimizde yapılmaktadır.

 

korona2Korona uygulama hattı: Çeşitli güçlerde ve özelliklerde uygulama yapabilen 2 adet korona uygulama ünitemizle kağıt, jüt çuval, Polietilen (PE) kaplı kağıt, alüminyum, metalize filmler, polyester (PET)  ve diğer ambalaj malzemelerine geniş ve dar en de korona uygulamaları yapılabilmektedir.

 

 

Makina 2Dilme Hattı: Dilme hattımızda geniş enli malzemelerin dar en de dilme işlemleri yüksek kalitede gerçekleştirilmektedir.